Toto je záhlaví Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.
Takže kdo neumí stahovat z rapidshare tak pro ně jsem vytvořil návod !

kdyby někdo něco nepochopil napište mi !

Nejprve vyberem co chceme vlastně stáhnout(Přemýšlejte dobře protože stahovat z rapidu bez premium účtu který si musíte zaplatit je docela nebezpečný.Myšleno tak že se u toho můžete nervově zhroutit při čekání na další bart a celý natěšený že si stáhnete film za který byste jinak museli dávat takový prachy v obchodech)No takže až vyberete označte odkaz kterým chcete začít stahovat a zmáčkněte CTRL+C(mačkejte pro jistotu víckrát)Tim tedy zkopírujete odkaz.

rapid 2

Pokud máte mozillu tak si to dejte nejlíp do nového panelu a zmáčkněte CTRL+V.Nový Panel jde i u Opery nebo Internet Explorer 7.Jinak dejte nové okno.No a prostě zmáčkněte Enter.

rapid 3

Tak a máte to načtlý.Dole je tabulka kde zmáčknete Free.Pokud tam ta tabulka nebude tak to je blbý(dozvíte se níž).Premium nemačkejte pokud nemáte koupený premium účet.

r4

Tak po free vám naběhne tahle tabulka.Jak máte Here tam musíte opsat kod který se zobrazí na obrázku.Nic těžkýho.

r5

Tak ste zadali kod.No a klikněte na download.Jo a vedle máte vždycky via něco tak to je jedno co tam budete mít.Jen napiště kod a klikněte na Download via....Pokud nemáte Premium účet tak si vypínejte Download Accelelators protože jinak nic nestáhnete .Po každem stahování musíte čekat určitou dobu abyste stáhli další part protože nemáte premium účet. To by mělo být vše .

Winrar tak tenhle program budete potřebovat.Pokud máte tak supr jinak si ho stáhněte.Až totiž budete mít stáhnutý všechny party filmu, alba,atd. tak ty party právě přes winrar musíte rozbalit Označíte je a dáte extrahovat zde nebo někam prostě.To tam pochopíte když po označení kliknete PTM na jeden ten part (PTM=Pravé tlačítko myši) a objevíse vám extrahovat ....No uvidíte.Tak to by mělo být všechno o stahování z rapidu a rozbalení souboru který má příponu rar.Snad stim nebudou už problémy.

Mimojiné existují stránky které dávají odkozy na weby kde stačí zadat adresu a nemusíte čekat , osobně jsem jich pár zkusil a žádnej mi nefungoval.

Ukázkový odkaz

Co byste chtěli přidat ?

Filmy... (1574 | 21%)
Hry... (1710 | 23%)
Obrázky... (1356 | 18%)
Odkazy... (1323 | 18%)
Hudbu... (1502 | 20%)

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (1537 | 37%)
Ne (1319 | 31%)
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one